Osman Güzelgöz’ü hatırlayınca güzel bir Urfalı canlanır gözümde. Sabırlı sebatlı, kararlı, uzun soluklu ve güler yüzlü.

Zor zamanları suhuletle atlatmasını bilen bir dinginlik, gergin anlarda yatıştırıcı bir suhulet.

Okuyan ve yazan bir aydın. Babası Tenekeci Mahmut’tan devraldığı yerel kültürü ulusala taşıma uğraşı veren bir gayretkeş.

Birlikte görev yaptığımız günlerde, zorlukları aşması ve işleri kolaylaştırmasıyla tanıdığım bir dost.

Prof. Dr. Sabahattin AYDIN
MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ


Eğitim sürecinde bizimle yol almaya karar verdiği için kendimizi şanslı hissettiğimiz koçlarımızdan olan Osman Güzelgöz ile birlikte bir konu hakkında konuşmak ve değerlendirme yapabilmenin her zaman bizler için zenginlik olduğunu düşünüyorum. Sadece amacı konuyu öğrenmek değil, araştırmak, derine inmek, bağlantılar kurarak analiz etmek olmuştur. Bizlere kattığı yeni bakış açıları için de çok teşekkürler. Yeni yolunun, danışanlarına ışık olması dileğiyle…

Ceyda TEZEL
MCC (ICF MASTER SERTİFİKALI KOÇ)
AİLE DANIŞMANI, MENTOR


Osman Güzelgöz dinleyen, okuyan, düşünen, yazan; kendini sürekli yenileyen ve geliştiren özel bir isimdir. Pek çok özelliği ile kendisiyle yolu kesişenlerin üzerinde hep olumlu etkiler bırakmıştır. Yaşam, Aile – İlişki, Eğitim – Öğrenci, Yönetici ve İletişim Koçluğu gibi alanlarda, danışanlarına önemli katkılar sunacağına inanıyor ve başarılar diliyorum.

Prof. Dr. Zeynep KARAHAN USLU
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK BÖLÜM BAŞKANI


Sahip olduğunuz engin tecrübe ve bilgi birikimi, koçluk bakış açısı ve yetkinlikleriyle harmanlanlandığında insan doğasına eşsiz katkılar sağlayacak hale gelmiştir. Gerek yazılarınız gerekse anlatımınız ile güçlü bir ışık kaynağı olduğunuz gibi, koçluk yaptığınız kişilerin de yolunu aydınlatacaksınız, buna eminim… Yolunuz açık olsun.

Ebru OĞUŞ
PCC (ICF PROFESYONEL SERTİFKALI KOÇ) MENTOR, EĞİTİMCİ